WormerSports beach event 2018

 

 

Wormerland, 26 februari 2018 – Donderdag 21 t/m zaterdag 23 juni a.s. zal het recreatieterrein tegenover het gemeentehuis in Wormer wederom worden omgetoverd tot een groot strand waarop sportliefhebbers naar hartenlust hun favoriete sport kunnen uitoefenen.

Het evenement zal voor de 5e keer georganiseerd worden en groeit ieder jaar in aantal deelnemers en bezoekers. Wederom zal iets aan het beach evenement toegevoegd worden en dat is beachtennis dat op donderdagavond zal plaatsvinden. In samenwerking met tennisvereniging De Spatter zullen tenniswedstrijden met speciale tennisrackets en tennisballen in het zand gespeeld worden, dus dat zal ook een leuk spektakel gaan worden.

Wormersports 2017 v

Het programma van het beach event zal uit de volgende onderdelen bestaan (geschatte starttijden):

Donderdag 21 juni

  • 19.00 uur – beachtennis

Vrijdag 22 juni  

  • 15.00 uur – beachvoetbal door de jeugd van Wormerland
  • 19.00 uur – beachvoetbal door gehandicapten
  • 19.00 uur – beachkorfbal
  • 22.00 uur – muzikale afsluiting van de dag

Zaterdag 23 juni

  • 11.00 uur – beachvolleybal
  • 19.00 uur – knalfeest met muzikale optredens

Het evenement is een initiatief van Stichting WormerSports en wordt in samenwerking met lokale sportverenigingen, gemeente Wormerland, lokale bedrijven, P.M. Duyvisfonds, Fonds Gehandicaptensport, Stichting Support Cultuur & Sport Wormerland en Gerrit Blaauw Fonds tot stand gebracht.

 

 

 

Vergelijkbare berichten

Kortebaan en priksleeën ...   De Jisper IJsclub had een mooi programma samengesteld. Hieronder staan de uitslagen van de kortebaanwedstrijden en het priksleeën. Voor de inwendige mens werd goed gezorgd. De dames van de
‘Herleving 1898R...   De Jisper toneelvereniging ‘Herleving 1898’ is weer druk aan het repeteren voor de jaarlijkse uitvoering op vrijdag 25 en zaterdag 26 maart 2016 in Dorpshuis De
Nieuwe website Ons Dorp J... Oude site is gehackt en niet veilig meer In juli is de oude website van Ons Dorp Jisp gehackt. Daarvoor waren er al veel problemen, want regelmatig
Pinksterkermis in drone v...     Simon Voogd is in een klap een bekende Jisper geworden. Niet alleen wint hij bij de volwassenen het ringsteken op de tweede Pinksterdag, hij heeft ook prachtige
V. V. Jisp E1 kampioen!   Zaterdagochtend… een snoeiharde wind en af en toe hevige regenval. Het maakte voor de jongens van V. V. Jisp E1 helemaal niks uit. Want kampioenen waren ze eigenlijk