Pinksterkermis Jisp

Op vrijdag 26 mei begint de kermis in Jisp. Eigenlijk donderdagmiddag al. Dan kunnen er bonnen worden aangeschaft in De Lepelaar. Of die bonnen de ‘echte’ kermis gaan halen is de vraag! Vaak worden ze direct ingewisseld voor een paar biertjes en ongemerkt kom je zonder drankbonnen weer thuis. Vrijdagmiddag is er dan gelukkig een nieuwe gelegenheid.

Er staat weer een mooi programma op de planning. Vrijdagavond wordt weer de traditionele Luilakpolderloop in Jisp gehouden. De start en finish is bij VV Jisp. Eerst start de loop voor de kinderen vanaf Dorpshuis De Lepelaar. Als iedereen de Jispervlag uithangt is het voor de lopers een feestelijk gebeuren om door ons dorp te rennen.

Op tweede pinksterdag organiseert de Recreatiecommissie apekoppen gooien voor de jeugd en steenwerpen voor volwassenen. Inschrijven kan individueel of in groepen vanaf 14.30 uur en er zijn mooie prijzen te winnen.

Dames gezocht!
In vroegere tijden werden – voor de kermis – advertenties geplaatst in de lokale kranten. De heren zochten gezelschap om naar de kermis te gaan. Sommigen zaten krap bij kas en anderen wilden gewoon een leuk meissie meenemen.

Dames genoeg op de kermis en misschien trakteren ze ook nog op een biertje.

Vergelijkbare berichten

Bijzondere fietsers door ... Afgelopen zondag reden er twee dorpsgenoten samen met 65 man uit verschillende delen van Nederland door ons dorp.         Dit ter gelegenheid van het 6-jarig
Afhaalmaaltijden bij De L...   Restaurant De Lepelaar biedt de mogelijkheid om 7 dagen per week maaltijden te bestellen en af te halen op de afgesproken tijd. Fantastisch! Lees hieronder het menu en de
Streekvervoer Wormerland ...   Syp Wynia en Jan Koene hebben op 9 juli – als afgevaardigden van de Contactcommissie – ‘ingesproken’ bij de tweemaandelijkse vergadering van de Regioraad van de Vervoerregio Amsterdam
Nieuwe aanwinst voor muse...   Een bewerkt naaldenkokertje – Mevrouw Co van Saane is geboren in het huisje links naast de oude school aan de Dorpsstraat. Co trouwde met Jan Kok
IJsfeest in Jisp Jetty Rinkes heeft prachtige foto’s genomen van de ijspret rondom Jisp.“Heel graag wil ik de Jisper IJsclub en alle vrijwilligers heel erg bedanken voor het prachtige ijsfeest dat