home
Historie
Recreatie commissie
Ons Huis Jisp
CC Jisp
links
AGENDA
Recreatie Commissie zoekt.....

Voor de afzetting van het zwemgedeelte bij het surflandje boeien/stootwille.
Heeft u deze nog in de schuur hangen?
Wij komen ze graag ophalen tel. 075-6427069
Anja de Boer.

Het enige 'groene' mannetje in Jisp verdwenen!



Het verkeersmaatje bij de familie Al is plotseling weg. Het doel van dit groene mannetje is om het verkeer te remmen in ons dorp. Iets dat 'hard' nodig is! Erwin en Josta Al hadden het maatje bevestigd aan hun hek. Met geweld is het uit de tuin en van het hek gerukt en verdwenen. Natuurlijk komt er weer een nieuw maatje te staan. Hopelijk draagt het bij aan een veiligere woonomgeving.

Iedere dag een tekening van het Zwet!


Johanna Koelman gaat proberen dit een jaar vol te houden. "Ik ga in ieder geval mijn best doen."
De tekeningen bekijken? Klik dan hier

Bijzondere voorvallen in Jisp?


Stuur het naar ons toe. Graag met foto.
Mail het naar Trees

Intocht Sinterklaas

Tuesday 13 November | edit: 13/11/2012

De Sint komt met zijn Pieten per boot naar Jisp gevaren


Zaterdag 24 november is het alweer zover. Sinterklaas zal met zijn Pieten om 12.00 uur met de boot aankomen in Jisp.
Bij Dorpshuis de Lepelaar aan het Molenpad zal de Sint welkom worden geheten door burgemeester Peter Tange van Wormerland.



Het programma voor die dag ziet er als volgt uit:
- 12.00 aankomst en welkom burgemeester Tange

- 13.00 uur mogen de allerkleinste kinderen naar de Sint (t/m groep 4)

- 15.00 uur Bingo voor de kinderen van groep 5 t/m groep 8.




We vragen de ouders om in de zaal en vooral achter bij de bar er rekening mee te houden dat het een kinderfeest is.
Het komt nogal eens voor dat het gekwebbel van de ouders bij de achterbar de kinderen hinderen en Sinterklaas (ondanks de microfoon) overstemt.

Veel plezier!
*Foto's Leo Acquoy