home
Historie
Recreatie commissie
Ons Huis Jisp
CC Jisp
links
AGENDA
Iedere dag een tekening van het Zwet!


Johanna Koelman gaat proberen dit een jaar vol te houden. "Ik ga in ieder geval mijn best doen."
De tekeningen bekijken? Klik dan hier

Bijzondere voorvallen in Jisp?


Stuur het naar ons toe. Graag met foto.
Mail het naar Trees

AGENDA

Alles over Jisp en omgeving. Wat er zoal te doen is!

Sexton Creeps in Jisper Kerk



Op zaterdag 1 juni zal de groep Sexton Creeps optreden in de Jisper kerk met "KING". King staat hierin niet voor koning, maar voor het pepermuntje dat een belangrijke rol heeft gespeeld in het leven van veel kinderen, die regelmatig in de kerk komen of kwamen.

Het wordt een bijzondere gebeurtenis, voor mensen, die zich betrokken voelen bij de kerk als instituut en zeer zeker ook voor mensen die de betrokkenheid juist niet meer ervaren.
Een muzikale happening voor en ook door de bezoekers, want meezingen is belangrijk!

Jisperkerk, Dorpsstraat 46 aanvang; 20.15 uur.
Repetitie voor mensen die willen meezingen: 19.15 uur
Toegangsprijs € 10,-
Kaarten zijn te bestellen via mail Karel of tel; 075-642 15 71
Ook zijn voor aanvang kaarten te koop in de kerk.


De InfraVisie Toernooidagen bij VV Jisp:



Zondag 2 juni
Toernooi voor Jisp dames 1 met o.a. Knollendam, Volendam en Wherevogels
en
Toernooi voor Jisp 1 met o.a. jong WSV en Saenden

Jisp 1
Jong W.S.V.
Knollendam
Saenden zat. 1

Jisp dames 1
Volendam dames 2
Wherevogels dames 1
Knollendam dames 1

Muzikale omlijsting wordt verzorgd door DJ Spectacles (die wij beter kennen als Jaap Luttik).

Op zaterdag 8 juni zal het Corrette trio een programma spelen met werken van Ibert, Messiaen, Beethoven en anderen. In de Jisper Kerk.

Op zaterdag 22 juni zal Jeff Heijne met zijn flamenco gitaarmuziek een ieder betoveren in de Jisper Kerk.

Zondag 30 juni Kunst in Jisp

Maandag 2 september Openbare vergadering Contactcommissie Jisp, aanvang 20.00 uur in het Raadhuis.

Woensdag 9 oktober De jaarvergadering van de Contactcommissie Jisp met burgemeester en wethouders. Aanvang is 20.00 uur in Dorpshuis De Lepelaar.

REACTiES

Tuesday 12 March | thérèse

Ik ben helemaal weer blij dat de storing is verholpen
Klopt dat iedereen vrij is, maar er gaan toch een aantal kinderen met ouders planten. Kom je ook met Pien?

Monday 11 March | karin

Hoera Trees heeft haar site weer in de lucht gekregen Leuk hoor. We blijven weer op de hoogte van de nieuwtjes.Ga vooral zo door. Zie trouwens wel n aparte datum op de agenda staan, 20 maart, boomplantdag mede door kinderen van de Harpoen. Maar de kinderen hebben die dag n vrije ochtend ivm studiedag van de leraren. Misschien n weekje verder plannen (?)