Griezelen in het dorp

Steeds meer spoken, heksen, spinnen en geraamtes zijn er te zien in Jisp. De Recreatiecommissie heeft het Oosteinde en Jisp mooi aangekleed met enge wezens. Ook de bewoners zijn heel creatief bezig geweest. In veel tuinen verschijnen huiveringwekkende figuren. Om bang van te worden!

Zaterdag 30 oktober zo rond 18.30 uur volgt er een halloweentocht voor de kinderen van De Harpoen. De Recreatiecommissie wil de tocht door het dorp klein houden.
Wilt u voor uw kind- of kleinkind een stempelkaart? Dat kan via Facebook ‘Recreatie Commissie’. Even een PB sturen. Geen Facebook? Neem dan contact op met Karin of Rania.

Vergelijkbare berichten

Graftrommel weer als nieu... “Het trok mij altijd aan, dat ‘kissie’.” Imgard van de Nes viel het vorig jaar op dat het trommeltje stuk was en er gras ingroeide. “Zo zonde,
Van alles wat In de jaarvergadering van de Contactcommissie met burgemeester en wethouders werden de bruggen in Jisp besproken. Jarenlang was er geen onderhoud en dat is duidelijk te zien.
Van alles wat! Deze week werden wij opgeschrikt door een melding op de buurtapp, dat er was ingebroken in een huis aan het Weiver. De inbreker stond zelfs in de
Paardenspel in Jisp Laatste oefenavond van 2015 voor vrijwillige brandweer – Iedere maandagavond oefenen de brandweermannen van Jisp. In de laatste week van het jaar dan houden zij een gezellige avond. “Het
‘De WeermachineR...   Op dit moment zijn de jeugdspelers van Herleving ‘1898’ druk bezig met het leren en repeteren van het toneelstuk ‘De Weermachine’ van de schrijver W. Halm.