Griezelen in het dorp

Steeds meer spoken, heksen, spinnen en geraamtes zijn er te zien in Jisp. De Recreatiecommissie heeft het Oosteinde en Jisp mooi aangekleed met enge wezens. Ook de bewoners zijn heel creatief bezig geweest. In veel tuinen verschijnen huiveringwekkende figuren. Om bang van te worden!

Zaterdag 30 oktober zo rond 18.30 uur volgt er een halloweentocht voor de kinderen van De Harpoen. De Recreatiecommissie wil de tocht door het dorp klein houden.
Wilt u voor uw kind- of kleinkind een stempelkaart? Dat kan via Facebook ‘Recreatie Commissie’. Even een PB sturen. Geen Facebook? Neem dan contact op met Karin of Rania.

Vergelijkbare berichten

‘De WeermachineR...   Op dit moment zijn de jeugdspelers van Herleving ‘1898’ druk bezig met het leren en repeteren van het toneelstuk ‘De Weermachine’ van de schrijver W. Halm.
De Weg naar Van Gelder   Expositie over Van Gelder Zonen in Torenerf, Wormer Het aanstaande afscheid van burgemeester Peter Tange van gemeente Wormerland vormt de aanleiding voor het Waterlands Archief uit
Luilakpolderloop 2.0   Geweldig nieuws in het nieuwe jaar 2019.  Een nieuwe groep enthousiaste mensen gaat dit jaar de 29e Luilakpolder- en Miniloop organiseren. Hoe mooi is dat? Vorig
Fototentoonstelling in de... Glasplaatnegatieven met prachtige, haarscherpe beelden –   De Oudheidkundige Commissie Jisp, de Stichting Vrienden van de Jisperkerk en het Historisch Genootschap Wormer organiseren gezamenlijk een fototentoonstelling met
Laatste lintje voor brand...   Tijdens één van de allerlaatste bijeenkomsten van de vrijwillige brandweer Jisp kreeg Rob Buiten een lintje opgespeld. Rob werd blij verrast door zijn vrouw Ciska, kinderen Thomas