Griezelen in het dorp

Steeds meer spoken, heksen, spinnen en geraamtes zijn er te zien in Jisp. De Recreatiecommissie heeft het Oosteinde en Jisp mooi aangekleed met enge wezens. Ook de bewoners zijn heel creatief bezig geweest. In veel tuinen verschijnen huiveringwekkende figuren. Om bang van te worden!

Zaterdag 30 oktober zo rond 18.30 uur volgt er een halloweentocht voor de kinderen van De Harpoen. De Recreatiecommissie wil de tocht door het dorp klein houden.
Wilt u voor uw kind- of kleinkind een stempelkaart? Dat kan via Facebook ‘Recreatie Commissie’. Even een PB sturen. Geen Facebook? Neem dan contact op met Karin of Rania.

Vergelijkbare berichten

Hachelijke avonturen tijd...   Het is niet niks als je vrijwilliger bent bij de Sinterklaasgroep van de Recreatiecommissie Jisp. Dat bleek gister maar weer. Wat brak er een gigantische bui los,
Streekvervoer Wormerland ...   Syp Wynia en Jan Koene hebben op 9 juli – als afgevaardigden van de Contactcommissie – ‘ingesproken’ bij de tweemaandelijkse vergadering van de Regioraad van de Vervoerregio Amsterdam
Nieuwe uitdaging Toneelvereniging ‘Herleving 1898’ gaat een nieuwe uitdaging aan met het spelen van een klucht. Op vrijdag 26 en zaterdag 27 januari brengen de toneelspelers een vrolijke komedie
Klassiek in de Zaanstreek Vanaf 28 september kunt u genieten van een nieuwe prachtige concertreeks in het kerkje in Jisp. De bijzondere, intieme sfeer en de uitstekende akoestiek, maakt het bijwonen
Jisp in KLM Holland Heral... “Dit voorjaar zag ik tot mijn verbazing een wel heel bekend plaatje in de maart 2022 editie van ‘KLM’s inflight magazine Holland Herald’ staan,” schrijft Freek Hemminga.