Griezelen in het dorp

Steeds meer spoken, heksen, spinnen en geraamtes zijn er te zien in Jisp. De Recreatiecommissie heeft het Oosteinde en Jisp mooi aangekleed met enge wezens. Ook de bewoners zijn heel creatief bezig geweest. In veel tuinen verschijnen huiveringwekkende figuren. Om bang van te worden!

Zaterdag 30 oktober zo rond 18.30 uur volgt er een halloweentocht voor de kinderen van De Harpoen. De Recreatiecommissie wil de tocht door het dorp klein houden.
Wilt u voor uw kind- of kleinkind een stempelkaart? Dat kan via Facebook ‘Recreatie Commissie’. Even een PB sturen. Geen Facebook? Neem dan contact op met Karin of Rania.

Vergelijkbare berichten

Koffieconcert Zang en Vri...   Gemengd koor Zang en Vriendschap geeft zondag 10 november een koffieconcert in dorpshuis De Lepelaar. Marjana Butko komt uit Wit Rusland en is dertien jaar geleden
Het anti-verspil-kastje! Mieke Konijn heeft een vrolijke voortuin aan de Walvischstraat 4 in Jisp. Het valt direct op dat zij van knutselen zoals timmeren houdt. Zij kwam op het
Biljarten in De Lepelaar   De Jisper Biljartclub begint aanstaande dinsdag 6 september weer aan het nieuwe seizoen 2016 – 2017. De competitiestrijd gaat dan weer van start. “Iedereen wil winnen en
Peter Tania nieuwe hoofdt...   VV Jisp heeft voor de volgende twee seizoenen een nieuwe hoofdtrainer te weten Peter Tania. Peter heeft zowel als speler en als trainer zijn sporen ruimschoots verdiend.
VV Jisp 90 jaar Na de laatste competitiewedstrijd van Jisp 1 was het feest in de kantine van VV Jisp. Een Spaans buffetje zoals het jaren geleden op trainingsavonden werd georganiseerd