Griezelen in het dorp

Steeds meer spoken, heksen, spinnen en geraamtes zijn er te zien in Jisp. De Recreatiecommissie heeft het Oosteinde en Jisp mooi aangekleed met enge wezens. Ook de bewoners zijn heel creatief bezig geweest. In veel tuinen verschijnen huiveringwekkende figuren. Om bang van te worden!

Zaterdag 30 oktober zo rond 18.30 uur volgt er een halloweentocht voor de kinderen van De Harpoen. De Recreatiecommissie wil de tocht door het dorp klein houden.
Wilt u voor uw kind- of kleinkind een stempelkaart? Dat kan via Facebook ‘Recreatie Commissie’. Even een PB sturen. Geen Facebook? Neem dan contact op met Karin of Rania.

Vergelijkbare berichten

Uitnodiging Sociaal Team ...   UITNODIGING   INFORMATIEBIJEENKOMST OVER SOCIAAL TEAM WORMERLAND RSWP Wormerland Bij het Sociaal Team Wormerland kunnen inwoners terecht voor hulp en ondersteuning op het gebied van dagbesteding, geld,
Hulp in de buurt!   Deze week kregen wij een brief in de bus van buurjongen Devinho. Lees zijn verhaal hieronder, schattig toch?
Hoopjes zaagsel Ineens lag daar – in de linker koorbank – een hoopje houtzaagsel. Ruim één meter trekbalk in de oost muur van de Jisperkerk was aangetast door de
Wie heeft Jisper Gerrit K...   Via Martine Bonnema kreeg ik onderstaand bericht over Gerrit Kroon, inwoner van Jisp, die in het verzet is opgepakt bij de overval op de boerderij van Kramer
Bomen opzetten en omhalen...   Vanuit de Dorpsvisie wordt er op de laatste woensdag van de maand een koffieochtend in Jisp georganiseerd. In eerste instantie was dat bedoeld voor de ouderen en zoals