Heren gezocht door Zang en Vriendschap

 

♪Ons jongste lid is net aan 60+, de leeftijd van ons oudste lid………… zijn wij vergeten♪

Zang en Vriendschap v

Gemengd koor Zang en Vriendschap gaat per 26 augustus in De Lepelaar op de maandagmiddag van 13.00 – 15.00 uur zingen in plaats van voorheen op de maandagavond.

Wij zijn op zoek naar heren die ons koor willen komen versterken. Tenoren en bassen zijn bij ons in de minderheid. Als u zich geroepen voelt, heel graag. Dames zijn natuurlijk ook van harte welkom!

Op zondag 10 november geven wij ons Koffieconcert in De Lepelaar met een intermezzo van de band ‘Kavel 57’, zij spelen energieke vrolijke folk, vooral Iers.

Als u nieuwsgierig bent hoe het er tijdens een repetitie aan toegaat, kom gerust eens langs op de maandagmiddag!

 

 

 

Vergelijkbare berichten

Jisper ondernemers huren ...   Het pittoreske Raadhuis van Jisp stond alweer een tijdje leeg. De laatste huurder is vier jaar geleden naar Wormer vertrokken. Behalve trouwerijen en af en toe een vergadering van de
De tijd staat even stil i... Beste dorpsgenoten, In overleg met Jeroen Kager en Oscar Post van de gemeente Wormerland, is besloten om het opwindwerk van het torenuurwerk te Jisp te upgraden.Het onderhoud
Jisper contactcommissie n... Halverwege 2021 heeft een aantal dorpsgenoten zich gemeld voor het opnieuw in het leven roepen van een contactcommissie voor Jisp. In overleg met gemeente Wormerland zijn deze
De Bonte Os Jisp is nu ec...   Zaterdag werd er een laatste gezellige avond voor de ‘Vrienden van De Bonte Os’ gehouden. De nieuwe eigenaar Donar – van de Van Dalsem kaasboerderij – maakte een lekker
Kampioenen!!   Daar kwam ineens Lance aanrijden met de ‘Opel Blitz’ brandweerauto vanuit Oost-Knollendam! De spelers van VV Jisp team JO 9 1 G (gemengd) werden vanmorgen blij verrast.