Heren gezocht door Zang en Vriendschap

 

♪Ons jongste lid is net aan 60+, de leeftijd van ons oudste lid………… zijn wij vergeten♪

Zang en Vriendschap v

Gemengd koor Zang en Vriendschap gaat per 26 augustus in De Lepelaar op de maandagmiddag van 13.00 – 15.00 uur zingen in plaats van voorheen op de maandagavond.

Wij zijn op zoek naar heren die ons koor willen komen versterken. Tenoren en bassen zijn bij ons in de minderheid. Als u zich geroepen voelt, heel graag. Dames zijn natuurlijk ook van harte welkom!

Op zondag 10 november geven wij ons Koffieconcert in De Lepelaar met een intermezzo van de band ‘Kavel 57’, zij spelen energieke vrolijke folk, vooral Iers.

Als u nieuwsgierig bent hoe het er tijdens een repetitie aan toegaat, kom gerust eens langs op de maandagmiddag!

 

 

 

Vergelijkbare berichten

Middag van Gedachtenis HERVORMDE GEMEENTE JISP Met dit bericht willen we u graag uitnodigen voor de middag van Gedachtenis op zondag 5 november a.s. om 15.00 uur in de Jisperkerk.
Nieuwe aanwinst voor muse...   Een bewerkt naaldenkokertje – Mevrouw Co van Saane is geboren in het huisje links naast de oude school aan de Dorpsstraat. Co trouwde met Jan Kok
Schilderworkshop ‘Kleur...   Dianca’s atelier opent vanaf januari 2018 haar deuren voor de schilderworkshop ‘Kleurrijk acryl’. Tijdens de workshop ‘Kleurrijk acryl’ ga je niet alleen jouw creativiteit ontdekken, maar
Het contract is getekend   Afgelopen woensdag is de samenwerkingsovereenkomst getekend voor de aanleg van glasvezel door gedeputeerde Jaap Bond van provincie Noord-Holland en directeur Michiel Admiraal van Glasvezel buitenaf. De
Laatste lintje voor brand...   Tijdens één van de allerlaatste bijeenkomsten van de vrijwillige brandweer Jisp kreeg Rob Buiten een lintje opgespeld. Rob werd blij verrast door zijn vrouw Ciska, kinderen Thomas