PEUTEROPVANG WITH A VIEW!

Wist je dat we naast Purmerend ook opvang bieden in omliggende dorpen? Kids Kinderopvang, onderdeel van SKOP, heeft bijvoorbeeld een prachtige peuteropvang in basisschool OBS De Harpoen in Jisp.
Deze peuteropvang is kleinschalig; de groep bestaat uit maximaal acht kinderen. De kinderen beschikken buiten over een ruim speelplein met een fantastisch, rustgevend uitzicht!

Woon je in Wormerland en ben je op zoek naar een rustige plek voor jouw peuter om de wereld samen met leeftijdsgenoten te ontdekken? Kom de rust zelf ervaren! Vraag hier bit.ly/3H5CFa6 eenvoudig een rondleiding aan!

Samantha werkzaam bij Stichting Kinderopvang Purmerend (SKOP).

Vergelijkbare berichten

Ontbijten met de burgemee... Nationaal schoolontbijt voor de kinderen van OBS De Harpoen –   Kinderen van De Harpoen kwamen donderdagochtend vroeg naar het gemeentehuis van Wormerland. Daar had bode Imgard
Kermispraatje! Trainer/coach Jeroen van der Ham van het jeugdteam JO12.1JM van VV Jisp, had tijdens de pinksterkermis een kermispraatje met Yannick Klopper. Meestal ben je dat de volgende
De Weg naar Van Gelder   Expositie over Van Gelder Zonen in Torenerf, Wormer Het aanstaande afscheid van burgemeester Peter Tange van gemeente Wormerland vormt de aanleiding voor het Waterlands Archief uit
Jisp te voet en te water In de agenda van de Jisperkerk staat driemaal ‘Jisp te voet en te water’ als activiteit vermeld! Daar word je dan toch nieuwsgierig naar. Wat is dit?
Dag, dag juffen Marcelle ...   Het was groot feest bij De Harpoen in Jisp voor Marcelle Eijgenstein en Romy Vogel. Zij namen op de laatste dag voor de schoolvakantie afscheid van alle leerlingen.