PEUTEROPVANG WITH A VIEW!

Wist je dat we naast Purmerend ook opvang bieden in omliggende dorpen? Kids Kinderopvang, onderdeel van SKOP, heeft bijvoorbeeld een prachtige peuteropvang in basisschool OBS De Harpoen in Jisp.
Deze peuteropvang is kleinschalig; de groep bestaat uit maximaal acht kinderen. De kinderen beschikken buiten over een ruim speelplein met een fantastisch, rustgevend uitzicht!

Woon je in Wormerland en ben je op zoek naar een rustige plek voor jouw peuter om de wereld samen met leeftijdsgenoten te ontdekken? Kom de rust zelf ervaren! Vraag hier bit.ly/3H5CFa6 eenvoudig een rondleiding aan!

Samantha werkzaam bij Stichting Kinderopvang Purmerend (SKOP).

Vergelijkbare berichten

Ladder(s)zat in Jisp   In ons buurtje staan al diverse houten ladders tegen de gevels van de huizen. Aan deze ladders hangen de patiënten van de ledenzetters die van 1606
Jisp in KLM Holland Heral... “Dit voorjaar zag ik tot mijn verbazing een wel heel bekend plaatje in de maart 2022 editie van ‘KLM’s inflight magazine Holland Herald’ staan,” schrijft Freek Hemminga.
Kerstspullen de deur uit&...   ONS HUIS organiseert twee Workshops: De workshop is een keuze tussen een weckpot van 5 liter met plantje, aarde en mos vullen of plantjes in een pot
Startschot Luilakpolderlo...   Over 2 weken op 29 mei zou het startschot vallen voor de Luilakpolderloop. Dit willen we niet helemaal ongemerkt voorbij laten gaan en dus hebben we
Nieuw; Glasvezel internet...   Begin volgend jaar wil het bedrijf “Glasvezel Buitenaf” in onder anderen Jisp, glasvezel gaan aanleggen. Glasvezel is de toekomst voor internet en andere moderne diensten. Glasvezel