Veldschoonmaak 2023

In het Wormer- en Jisperveld is vele jaren het gebied schoongemaakt door vrijwilligers in hun bootjes. Dat leverde vaak een verrassende hoeveelheid plastic afval en andersoortige troep op.

Door de coronamaatregelen van de overheid is deze schoonmaakactie voor het laatst in 2020 georganiseerd. Nu zou het fantastisch zijn om dit jaar op 18 maart, de nationale schoonmaak dag, met een grote groep vrijwilligers het veld in te varen en de vervuiling aan te pakken.

We zoeken nu één of meerdere personen, die de organisatie op zich willen nemen. Heb je zin om de kar te trekken neem dan voor 2 maart contact op met Jan Willemse via janwillemse@quicknet.nl. “Ik heb het een paar keer -met hulp – georganiseerd en kan mijn kennis met je delen.”

Vergelijkbare berichten

Afronding werkzaamheden J...   De werkzaamheden op de Jisperdijk verlopen volgens de planning. De laatste werkzaamheden (bermen op hoogte brengen, verwijderen noodbruggen et cetera) zullen in de week voor Kerst
Politiebericht!   Beste deelnemer(s) WhatsApp, We zitten dit jaar opvallend in hele lage woninginbraak cijfer(s) in Wormerland. Vorige jaar was Neck in de maanden januari – februari 2018 
Ladder(s)zat in Jisp   In ons buurtje staan al diverse houten ladders tegen de gevels van de huizen. Aan deze ladders hangen de patiënten van de ledenzetters die van 1606
Ladder(s)zat   Nico Koelemeijer maakte in 2010 een opmerking tijdens een interview voor het Noordhollands Dagblad. “De ledezetters te Jisp verdienen meer aandacht.” Nico vroeg in dat krantenartikel of
Peter Tania nieuwe hoofdt...   VV Jisp heeft voor de volgende twee seizoenen een nieuwe hoofdtrainer te weten Peter Tania. Peter heeft zowel als speler en als trainer zijn sporen ruimschoots verdiend.