VV Jisp 90 jaar

Na de laatste competitiewedstrijd van Jisp 1 was het feest in de kantine van VV Jisp.

Een Spaans buffetje zoals het jaren geleden op trainingsavonden werd georganiseerd door Mercedes Graas en Wilma Muns. Een zanger zorgde voor de muzikale omlijsting van het geheel. Garry en kleindochter Tessa stonden achter de bar om iedereen van een drankje te voorzien. Paul Beunder praatte de boel zoals gewoonlijk weer lekker aan elkaar.

Allereerst werd de opbrengst van de paasactiviteit bekend gemaakt. Karin (Recreatiecommissie) en Jeroen (jeugdtrainer van VV Jisp) organiseerden op tweede paasdag een sponsorloop voor de jeugd. Ondanks de regen op die dag werd er een flink bedrag opgehaald. Vier jeugdspelers lieten één voor één de cijfers 2 0 6 8 zien. Een mooi bedrag voor de jeugdafdeling van VV Jisp en dat was wel een applaus waard.

Spelers trekken!
“Wij gaan straks een loting doen. Er is een mix gemaakt van spelers, oud-spelers en spelers die vanuit de jeugd naar andere verenigingen zijn gegaan,” vertelt voorzitter Peter Heijkamp. Twee oud-trainers, Marcel Blank en Jan Koene, die lange tijd ook voor de selectie hebben gestaan als hoofdtrainer, trekken straks de lootjes.
“Zo worden er twee jubileumteams samengesteld voor de hoofdact ’the battle’ in september.”

Jan Koene en Marcel Blank staan klaar om de spelers te trekken voor team Blank en team Koene..
In september staan ze tegenover elkaar en wie heeft dan het sterkste team?

In het weekend van vrijdag 8 en zaterdag 9 september wordt het 90-jarig jubileum van VV Jisp gevierd. “Vrijdagavond wordt het complex omgetoverd tot een camping. Alle kinderen mogen dan in een tentje op het veld slapen, natuurlijk onder begeleiding van de ouders,” aldus de voorzitter. Voorafgaand is er een barbecue voor de kids.

“Het jubileumsjaaltje kost 25 euro maar nu voor een speciaal prijsje van maar 20,23 euro te koop,” aldus omroeper Paul Beunder.

Op zaterdag 9 september vanaf 16.00 uur begint het 7×7 toernooi. Oud-spelers van het dameselftal en oud-spelers van de tweede- en derde elftallen gaan dan tegen elkaar voetballen. Daarna begint de strijd tussen de jubileumteams van Jan en Marcel. “The battle,” grijnst Peter.

Op de zaterdagavond krijgen de sponsors van VV Jisp een VIP-avond aangeboden met eerst een diner in De Lepelaar. Daarna volgt er voor iedereen een feestavond vanaf 20.00 uur in De Lepelaar met de band Hastalavista.

Voorzitter van VV Jisp Peter Heijkamp.

“Het 90-jarig jubileum is wel een mijlpaal voor de club. Als je ziet hoeveel verenigingen in heel Nederland en ook in de Zaanstreek het hoofd boven water proberen te houden. Er zijn weinig vrijwilligers en er is minder animo voor voetbal, er zijn ook veel sporten bijgekomen. Dat Jisp met dat kleine clubje in dit kleine dorpje nog voor elkaar krijgt om te blijven bestaan, dat is al bijzonder op zich,” besluit Peter trots.

Vergelijkbare berichten

Plastic opruimactie Zwet ...   Zaterdagochtend 19 oktober: Plastic opruimactie Zwet vanuit Jisp Help je mee? Steeds meer mensen maken zich zorgen over de gevolgen voor mens en dier van plastic
Veel reuring in Jisp In deze rare tijd van thuiszitten en voor veel mensen geen werk, lijkt het in ons dorp bedrijviger dan ooit. Overal zijn bouw- en verbouwactiviteiten aan de
De tram die nooit in Jisp...   “Maar wel zijn sporen achterliet en de brug die nooit open ging.” Dit schrijft Cees de Groot in een e-mail gericht aan onsdorpjisp. Hij is Coördinator
Knap staaltje werk in Jis...   De oude klokkenstoel in de toren van de Jisperkerk is aan vervanging toe. In de loop der jaren – na diverse reparaties – is het houten
Brandweerkazerne Jisp sta...   Afgelopen week stond de voormalige vrijwillige brandweer van Jisp enorm in de belangstelling. Dit vanwege de uitkomsten van een onderzoek door NH Nieuws en het TV