Dag, dag juffen Marcelle en Romy

 

Het was groot feest bij De Harpoen in Jisp voor Marcelle Eijgenstein en Romy Vogel. Zij namen op de laatste dag voor de schoolvakantie afscheid van alle leerlingen.

Juf Marcelle gaat in het nieuwe schooljaar les geven bij OBS De Eendragt in Wormer. Zij was 16 jaar lang onderwijzeres in Jisp, precies zoveel jaren heeft ook haar moeder op de Harpoen lesgegeven.
Juf Romy stopt dit jaar ook met lesgeven na 33 jaar als onderwijzeres. Haar man Theo is met pensioen en daarom gaat zij ook iets eerder van haar vrije tijd genieten. In een toespraak vertelde juf Romy dat zij nog nooit één dag met een vervelend gevoel naar school was gegaan.

Harpoen foto 3

Harpoen foto 1

Harpoen foto 5

Harpoen foto 4

Ieder jaar is het traditie in Jisp dat de kinderen van groep 2 het schooljaar uitglijden en via de glijbaan het nieuwe jaar in groep 3 binnen roetsjen. Voor elk kind wordt er een liedje gezongen en ze krijgen een plakboek met al hun werkjes van het afgelopen jaar mee. Daarna glijden ze van de glijbaan af. Onder begeleiding van een orkestje zongen alle kinderen, ouders en grootouders uit volle borst mee voor Simon, Nienke, Anne, Liz, Marin, Dean, Bente, Demi en Dinte.

♪♪  Bente weet alles van de boerderij ♪♪
            Op bezoek gaan bij haar lammetjes, ohh wat was ze blij
     Alles kan ze bijna al die lieve meid
           Naar groep 3, het is de hoogste tijd!

♪♪ Dag, dag, Bente dag!
Een kusje hier, een kusje daar,
Een traantje en een lach! ♪♪

Harpoen Demi glijbaan

Harpoen foto 6

Harpoen foto 7

Harpoen foto 8

Daarna was het de beurt aan juf Romy en juf Marcelle om te worden toegezongen. Ook zij roetsjten van de glijbaan af! Als verrassing moesten ze nog langs een hindernisbaan en op een surfplank door de wegsloot varen. Juf Romy dook direct al kopje onder in de sloot. Zij haalde juf Marcelle in tijdens de rit. In een zwemband ploeterde Romy door het water richting de bel, die onder de brug hing. Onder luid gejuich van alle kinderen kwamen zij voldaan maar drijfnat weer op de kant. Een rode sportwagen stond klaar voor de dames om een ritje door het dorp te maken. De blikjes achter de wagen zorgden voor nog meer kabaal.

Harpoen foto 9

Ook juf Carry – die vier maanden invalkracht was – werd toegezongen. Zij gleed natuurlijk net als de anderen op de glijbaan naar beneden.

Harpoen foto 10

Harpoen foto 11

Harpoen foto 12

Harpoen foto 13

♪♪ Dag, dag, Romy, Marcelle en Carry, dag.
Een kusje hier een kusje daar een traantje en een lach ♪♪  

Harpoen foto 14  

 

 

 

 

 

Vergelijkbare berichten

Pinksterkermis in drone v...     Simon Voogd is in een klap een bekende Jisper geworden. Niet alleen wint hij bij de volwassenen het ringsteken op de tweede Pinksterdag, hij heeft ook prachtige
Muzikale bingo in De Lepe...   En Ruth Jacott die kwam maar niet!! Met toeterende oren vertrokken de bingospelers gisteravond, eigenlijk was het al nacht, huiswaarts. Wat een drukte, er kon echt
Ben de Boer neemt afschei... Op zondag 27 februari neemt ds Ben de Boer afscheid van de Hervormde Gemeente van Jisp. Hij is ruim vier jaar verbonden geweest als bijstand in het
Ciao Renato! Ons bereikte het droevige bericht dat Renato Messedaglia, onze Italiaanse Jisper, is overleden. Wij zullen hem allemaal in het straatbeeld gaan missen. Altijd reed hij op zijn
Griezelen in het dorp Steeds meer spoken, heksen, spinnen en geraamtes zijn er te zien in Jisp. De Recreatiecommissie heeft het Oosteinde en Jisp mooi aangekleed met enge wezens. Ook de