Kampioenen!!

 

Daar kwam ineens Lance aanrijden met de ‘Opel Blitz’ brandweerauto vanuit Oost-Knollendam!

De spelers van VV Jisp team JO 9 1 G (gemengd) werden vanmorgen blij verrast. Zij speelden een uitwedstrijd bij WSV ’30 waar ze met maar liefst 5-10 hebben gewonnen. Als de ‘Opel Blitz’ komt voorrijden betekent dat maar één ding: KAMPIOENEN RONDRIJDEN!

Kampioenen 6 2019 Trees Korver

Het team van trainer Jeroen v/d Ham en de coaches Anouk Scholtens en Jos Wezel hebben inmiddels zes wedstrijden gewonnen. “Eén wedstrijd hadden wij verloren maar die werd uit de poule geschrapt,” vertelt de trotse coach Jos. “Na de herfstvakantie zijn we twee klassen hoger gaan spelen en dat gaat heel goed. Er spelen drie jongens en negen meisjes in het team.” Volgens Jos worden de jongens volledig ondergesneeuwd door de meisjes. Tenslotte kunnen de meisjes veel meer geluid produceren dan de jongens, dat was ook wel te horen vanuit de brandweerwagen! “KAMPIOENNUHHHHHH!!”

Kampioenen 2 2019 Trees Korver

Na de rondrit werden de kinderen gehuldigd, allemaal kregen ze een medaille en natuurlijk de kampioensbeker. Omdat het vanmorgen nog geen tijd was voor patat smulden zij van een  heerlijke hotdog in de Muizeval.

foto Jos Wezel

foto Jos Wezel.2

Liz Wezel speelt achterin als verdediger. “Jeroen vindt dat ik goed in het middenveld ben maar dat vind ik niet leuk om te spelen. Ik vind verdedigen veel leuker,” aldus Liz en zij laat trots haar medaille aan opa en oma Wezel zien.

Liz Wezel foto Trees Korver
Het team heeft ook wel slechtere tijden gekend want twee jaar lang kregen ze iedere keer met dubbele cijfers klop. Dat was niet zo leuk. Nu winnen ze alleen nog maar en dat belooft wat voor de toekomst van VV Jisp.
Alle spelers wilden de beker natuurlijk even vasthouden, maar loslaten……. dat was moeilijk voor de kersverse kampioenen!

 

Vergelijkbare berichten

Nieuwe uitdaging Toneelvereniging ‘Herleving 1898’ gaat een nieuwe uitdaging aan met het spelen van een klucht. Op vrijdag 26 en zaterdag 27 januari brengen de toneelspelers een vrolijke komedie
Invasie van Kerstmannen i...   Op zoek naar de Kerstman……welke is het mooist? Tijdens een wandeling door ons mooie dorp valt het direct op. Hee, een groene Kerstman, hee daar nog
Grote schoonmaakdag Worme...   Helpt u mee? Geniet u ook van de prachtige natuur die gemeente Wormerland te bieden heeft? Wilt u hier een bijdrage aan leveren? Help dan op
Bedelen om een zoentje!   Van Catharina Nanninga-Hemmer (84) kreeg ik een mail met de vraag: “Heeft er een bakker in Jisp bestaan die de naam ‘stoppelbaard’ had?” Zij heeft mooie jeugdherinneringen
Ben de Boer neemt afschei... Op zondag 27 februari neemt ds Ben de Boer afscheid van de Hervormde Gemeente van Jisp. Hij is ruim vier jaar verbonden geweest als bijstand in het