Escape to the country…….

Jisp, zondagmiddag 8 november 2020.

Deze sympathieke Belg, was als ‘paradijsvogel’ neergestreken in de berm van het Jisperdijkje.

Een prachtig voorbeeld, hoe je ook in deze corona-crisis, zonder gevaar voor besmetting heerlijk kunt genieten. Een beeld wat positiviteit, hoop en blijheid uitstraalt. Ik ben heel blij dat ik hier woon waar de natuur zo mooi is en zo dichtbij.

Een veilige plek voor Covid-19. Als we ons allemaal aan de regels houden, mogen we weer hopen op een mooie zomer.
Een citaat van de Ierse dichter Seamus Heany (Nobelprijswinnaar van de literatuur 1995).
‘If we winter this one out,
we can summer anywhere!’

Lieve dorpsgenoten Pas goed op elkaar en de mooie natuur.

Stronger together,
Jetty Rinkes.

Vergelijkbare berichten

Klaverjasclub Jisp viert ...   29 april 1952 – 29 april 2017   Het 65-jarig bestaan van de Klaverjasclub Jisp werd voor alle leden gevierd met een heerlijk etentje in Restaurant
‘De WeermachineR...   Op dit moment zijn de jeugdspelers van Herleving ‘1898’ druk bezig met het leren en repeteren van het toneelstuk ‘De Weermachine’ van de schrijver W. Halm.
Vlak voor de Kerst, geboo...   Een mooie kerstgedachte…… vier kleintjes geboren in Jisp. Niet in een kribbe, het ‘ligt’ er raar bij.   Een paar dagen geleden berichtte Astrid over stratenmakers
Kortebaan en priksleeën ...   De Jisper IJsclub had een mooi programma samengesteld. Hieronder staan de uitslagen van de kortebaanwedstrijden en het priksleeën. Voor de inwendige mens werd goed gezorgd. De dames van de
Woensdag koffierondje Als aanvulling op de vaste koffieochtend – de laatste woensdag van de maand – is er vanaf 7 juni iedere woensdag een gezellig koffierondje in Ons Huis.

One comment on

Comments are closed.