Pinksterkermis Jisp

Op vrijdag 26 mei begint de kermis in Jisp. Eigenlijk donderdagmiddag al. Dan kunnen er bonnen worden aangeschaft in De Lepelaar. Of die bonnen de ‘echte’ kermis gaan halen is de vraag! Vaak worden ze direct ingewisseld voor een paar biertjes en ongemerkt kom je zonder drankbonnen weer thuis. Vrijdagmiddag is er dan gelukkig een nieuwe gelegenheid.

Er staat weer een mooi programma op de planning. Vrijdagavond wordt weer de traditionele Luilakpolderloop in Jisp gehouden. De start en finish is bij VV Jisp. Eerst start de loop voor de kinderen vanaf Dorpshuis De Lepelaar. Als iedereen de Jispervlag uithangt is het voor de lopers een feestelijk gebeuren om door ons dorp te rennen.

Op tweede pinksterdag organiseert de Recreatiecommissie apekoppen gooien voor de jeugd en steenwerpen voor volwassenen. Inschrijven kan individueel of in groepen vanaf 14.30 uur en er zijn mooie prijzen te winnen.

Dames gezocht!
In vroegere tijden werden – voor de kermis – advertenties geplaatst in de lokale kranten. De heren zochten gezelschap om naar de kermis te gaan. Sommigen zaten krap bij kas en anderen wilden gewoon een leuk meissie meenemen.

Dames genoeg op de kermis en misschien trakteren ze ook nog op een biertje.

Vergelijkbare berichten

Kerstspullen de deur uit&...   ONS HUIS organiseert twee Workshops: De workshop is een keuze tussen een weckpot van 5 liter met plantje, aarde en mos vullen of plantjes in een pot
Bedelen om een zoentje!   Van Catharina Nanninga-Hemmer (84) kreeg ik een mail met de vraag: “Heeft er een bakker in Jisp bestaan die de naam ‘stoppelbaard’ had?” Zij heeft mooie jeugdherinneringen
Nieuwe website Ons Dorp J... Oude site is gehackt en niet veilig meer In juli is de oude website van Ons Dorp Jisp gehackt. Daarvoor waren er al veel problemen, want regelmatig
Feestelijke onthulling Burgemeester Judith Michel-de Jong en Wethouder Jeroen Schalkwijk van Wormerland onthulden zaterdag twee nieuwe informatieborden die de prachtige geschiedenis van Jisp weergeven. De vele bezoekers die jaarlijks
Gelukkig weer een koffier...   Zo was het – na maanden – weer mogelijk om een start te maken in de buitenlucht met het koffierondje. Op het gastvrije terras bij de