Pasen in de Jisperkerk

Een enkele keer per jaar is er een viering in het kerkje van Jisp. Op zondagmorgen 7 april vindt dit om 10.00 uur weer plaats. We zullen in deze viering ook drie liedjes zingen die we als pop-up popkoor in februari tijdens ons optreden hebben gezongen.

Foto: Trees Korver

Leven met hoop
Ieder is van harte uitgenodigd om dit een keer mee te maken. Ik zal daarin voorgaan. Denis Heersema zal de muzikale ondersteuning verlenen. Het thema van deze dienst zal ‘leven met hoop’ zijn en wat honing daarmee te maken heeft. Na deze viering zal honing nog beter smaken!

Foto: Trees Korver

Bijeenkomst met imker over bijen houden en honing
Na de viering is er om 11.30 uur in de kerk een bijeenkomst met de imker van Wijdewormer, Lydia Klok. Zij gaat enkele bijenkorven plaatsen aan de rand van de begraafplaats. In deze bijeenkomst zal zij ons een inleiding geven over bijen, honing en de wonderlijke wereld daarachter.

De honing uit deze bijenkorven wordt de honing van de kerk voor Jisp, ‘Holy Honey’. Er zal dan tijdens deze bijeenkomst ook bijenvriendelijk bloemenzaad verspreid worden. Zo kunnen we met elkaar meewerken aan een goede opbrengst.

Na deze bijeenkomst kunnen we elkaar ontmoeten bij een hapje en een drankje.

Dominee Sjaak Visser.

Vergelijkbare berichten

Glunderen in Jisp!   Afgelopen zaterdag tijdens Monumentendag in Wormerland was het druk met fietsers langs de weg. Gelukkig scheen het zonnetje volop en de exposities in de diverse monumenten werden daardoor
Reünie Benefiet Barry bi...   Dit jaar is het alweer 25 jaar geleden dat Barry Koene omkwam tijdens de vakantie met zijn voetbalvrienden op Kos. Tien jaar na dato hebben wij
Sinterklaas Bingo Speurto... Helaas konden wij dit jaar geen intocht in Jisp organiseren voor de kinderen.We hebben daarom besloten om van het dorp een pietendorp te maken met veel Sint
Jisp te voet en te water In de agenda van de Jisperkerk staat driemaal ‘Jisp te voet en te water’ als activiteit vermeld! Daar word je dan toch nieuwsgierig naar. Wat is dit?
Neem een boek mee!   De grote droom van Petra Zijp is uitgekomen: een little free library oftewel een minibieb voor het huis in Jisp. Foto: Petra Zijp. De bieb is