Feestelijke middag van Ons Huis

Komen jullie ook naar de feestelijke middag van Ons Huis? –

 

Op vrijdagmiddag 6 november opent Ons Huis vanaf 16.00 uur haar deuren voor jong en oud. Het Ons Huis lokaal heeft een grote opfrisbeurt gehad en dat willen we jullie graag laten zien.

Ons Huis vernieuwd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Er zijn spannende spellen om te spelen, Wat dacht je van een spannende spiraal, ijspegels vangen, balgooien naar een clown en een sjoelbak van 5 meter….Of kom tekenen op ons meterslange tekenpapier!!

 

We hebben limonade en als je trek krijgt na al die spelletjes, kun je een heerlijke pannenkoek kopen of een zakje chips.

 

Ook voor je vader en moeder, oma en opa is het leuk om naar Ons Huis te komen. We hebben Arnold Werkhoven gevraagd om vis te komen roken. Dat is leuk om te zien, maar vooral erg lekker!

Arnold Werkhoven Jisp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Er zijn ook heerlijke culinaire hapjes te koop die worden verzorgd door Marjo en Aveline. Ook aan een drankje is gedacht.

Om 19.00 uur sluiten we de deuren weer.

Hopelijk kunnen we jullie samen met je ouders begroeten op vrijdagmiddag 6 november!

Vergelijkbare berichten

Gezellige dagen! Het Raadhuis is van buiten en van binnen opgeknapt. Lekkage aan het dak is opgelost, de vloeren zijn geschuurd en geïsoleerd en de wanden zijn glad gestuct
Nog meer punaises in Jisp   Sinds maandag 18 juli zijn er straatwerkzaamheden aan het Weiver. De bewoners zijn op de hoogte gesteld door de gemeente Wormerland over het aanbrengen van vijf
Een gezellige zondagochte...   De Recreatiecommissie Jisp organiseerde afgelopen zondag de jaarlijkse Ouderenochtend. Dit keer werd het in De Lepelaar gehouden. Ongeveer zeventig Jispers en oud-Jispers kwamen naar het Dorpshuis
Veldschoonmaak 2023 In het Wormer- en Jisperveld is vele jaren het gebied schoongemaakt door vrijwilligers in hun bootjes. Dat leverde vaak een verrassende hoeveelheid plastic afval en andersoortige troep
Luilakpolderloop 2.0   Geweldig nieuws in het nieuwe jaar 2019.  Een nieuwe groep enthousiaste mensen gaat dit jaar de 29e Luilakpolder- en Miniloop organiseren. Hoe mooi is dat? Vorig