Feestelijke middag van Ons Huis

Komen jullie ook naar de feestelijke middag van Ons Huis? –

 

Op vrijdagmiddag 6 november opent Ons Huis vanaf 16.00 uur haar deuren voor jong en oud. Het Ons Huis lokaal heeft een grote opfrisbeurt gehad en dat willen we jullie graag laten zien.

Ons Huis vernieuwd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Er zijn spannende spellen om te spelen, Wat dacht je van een spannende spiraal, ijspegels vangen, balgooien naar een clown en een sjoelbak van 5 meter….Of kom tekenen op ons meterslange tekenpapier!!

 

We hebben limonade en als je trek krijgt na al die spelletjes, kun je een heerlijke pannenkoek kopen of een zakje chips.

 

Ook voor je vader en moeder, oma en opa is het leuk om naar Ons Huis te komen. We hebben Arnold Werkhoven gevraagd om vis te komen roken. Dat is leuk om te zien, maar vooral erg lekker!

Arnold Werkhoven Jisp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Er zijn ook heerlijke culinaire hapjes te koop die worden verzorgd door Marjo en Aveline. Ook aan een drankje is gedacht.

Om 19.00 uur sluiten we de deuren weer.

Hopelijk kunnen we jullie samen met je ouders begroeten op vrijdagmiddag 6 november!

Vergelijkbare berichten

Hoe begon het allemaal? Een berichtje in de krant was de aanzet tot uurwerken onderhouden en repareren. Tijdens een raadsvergadering van de gemeente Jisp werd besproken dat er een nieuwe klok
Griezelen in Jisp   Een wandeling door Jisp  levert altijd mooie beelden op. Zeker nu het dorp zich opmaakt voor Halloween oftewel ‘All Hallows Eve’. In de Keltische Kalender begon
Engel ritmisch op en neer...   Een oproep van de Raad van Kerken om de klokken in Nederland te luiden op woensdagavond is een mooi gebaar. Vanaf half maart klinkt in Jisp op
Neem een boek mee!   De grote droom van Petra Zijp is uitgekomen: een little free library oftewel een minibieb voor het huis in Jisp. Foto: Petra Zijp. De bieb is
Ontbijten met de burgemee... Nationaal schoolontbijt voor de kinderen van OBS De Harpoen –   Kinderen van De Harpoen kwamen donderdagochtend vroeg naar het gemeentehuis van Wormerland. Daar had bode Imgard