Duistere figuren in Jisp!

 

Kunnen inbrekers niet lezen? Aan het begin van het dorp – aan beide kanten – staat toch duidelijk een bord ‘buurtpreventie’.

app bord Jisp

De laatste tijd trekken zij zich er niks van aan. Een inbraak aan de Wolffsmolen, daarna een inbraak aan de Walvisschstraat en een poging tot inbraak aan het Weiver afgelopen week. Dit gebeurde van maandag op dinsdag en iemand van het Weiver heeft de politie gebeld. Hij zag een auto met twee mannen erin en vertrouwde het niet. De politie kwam kijken bij de auto, de mannen waren nergens te bekennen. De auto is een Renault Megane (oud model) met kenteken: 25-RL-BL.

auto JHisp v

Om vier uur ’s morgens ging Jan vissen op zee. Hij reed bij ’t Land van Belofte en werd aangehouden door de politie. “Meneer, mogen wij even in uw auto kijken?” Natuurlijk mocht dat. Er lagen hengels en visattributen in, dat was oké en hij kon weer doorrijden.
Johan ging rond half acht naar zijn werk en zag twee mannen lopen ter hoogte van Dorpsstraat 364 in Wormer. Eén man had een nat pak, vreemd! Johan is nog eens teruggereden en heeft de politie gebeld.

De man in het natte pak is door de politie aangesproken, geen bewijs helaas! Een paar dagen na de poging tot inbraak aan het Weiver werd dezelfde auto opnieuw gesignaleerd in het dorp. Dus blijf allemaal alert ook via de achtertuin, met als vervoermiddel boot of kano, kunnen ze toeslaan!

Een inbraak voorkomen?
Zie je iets verdachts in de omgeving, een persoon of een auto? Noteer het signalement of het kenteken van de auto. Voor verdachte situaties kunt u altijd bellen met het alarmnummer 112. Voor meldingen waarbij de komst van de politie niet direct noodzakelijk is bel je: 0900-8844.

Wanneer zet je een bericht op de Whatsappsgroep?
Nadat je 112 hebt gebeld! Daarna alleen relevante informatie en geen onzin! Zeker ook geen duimpjes of emoticons plaatsen want diverse instanties kijken mee en zitten hier niet op te wachten.  

 

 

Vergelijkbare berichten

Andere opzet bij WormerSp...   Donderdag 20 t/m zaterdag 22 juni a.s. zal het recreatieterrein tegenover het gemeentehuis in Wormer wederom worden omgetoverd tot een groot strand waarop sportliefhebbers naar hartenlust
Ons Huis even voorstellen   De meeste kinderen van De Harpoen kennen Ons Huis wel. Je hebt er vast wel eens geknutseld of iets lekkers gemaakt in de keuken. Aan de
Hulp in de buurt!   Deze week kregen wij een brief in de bus van buurjongen Devinho. Lees zijn verhaal hieronder, schattig toch?
Kermispraatje! Trainer/coach Jeroen van der Ham van het jeugdteam JO12.1JM van VV Jisp, had tijdens de pinksterkermis een kermispraatje met Yannick Klopper. Meestal ben je dat de volgende
Geef je snel op voor jeug...   Up-date!! De plannen zijn gewijzigd. Het wordt schaatsen op de ijsbaan in Hoorn. De baan in Biddinghuizen heeft schade opgelopen door de storm en is per