Jisper ondernemers huren Raadhuis

 

Het pittoreske Raadhuis van Jisp stond alweer een tijdje leeg. De laatste huurder is vier jaar geleden naar Wormer vertrokken. Behalve trouwerijen en af en toe een vergadering van de Contactcommissie Jisp zag het er in en rondom het gebouw leeg uit.

Jos Wezel handtekening v

Daar komt vanaf nu verandering in, want sinds 15.00 uur vanmiddag heeft Jisper Jos Wezel het huurcontract met de gemeente Wormerland ondertekend. Samen met Jisper Engel Liefting huurt hij de benedenverdieping in het Raadhuis. De sleutels werden door Robbin Sahir (interim gebouwbeheerder) overhandigd aan de nieuwe huurders.

Jos Wezel Engel Liefting sleutel v

Jos heeft een adviesbureau in de grond, weg- en waterbouw en werkt veel voor gemeenten en bedrijven. Engel is uitvoerder in de grond, weg- en waterbouw en zorgt ervoor dat de plannen van Jos worden uitgevoerd. Hij regelt voor de klus de mensen, bestelt de materialen en houdt in de gaten dat het maatwerk klopt. Een van de klussen waar momenteel gezamenlijk aan gewerkt wordt, is de rotonde aan de Noordweg in Wormer.

Engel Liefting v 2JPG

Op 15 april wordt de nieuwe rotonde door burgemeester Peter Tange geopend. Volgens Jos is dat project heel goed voorbereid en uitgevoerd! Allebei zijn de mannen het erover eens. “We kunnen nu lopend naar ons werk, lekker thuis even lunchen en ons bureau hoeven we niet meer op te ruimen. Overleggen en ideeën uitwisselen met elkaar gaat een stuk gemakkelijker zo in één ruimte.”

Jos Wezel Engel Liefting toast v

Engel liep even naar huis om een fles bubbels en wat glazen te halen. Samen brachten zij een toast uit op hun nieuwe kantoorruimte en een goede samenwerking. “Oh jee, als ze maar niet denken dat Jos en ik getrouwd zijn vanmiddag. Daar krijg je toch weer praatjes van,” aldus een grijnzende Engel.

 

Vergelijkbare berichten

Het torenuurwerk van Jisp... In het kort de voorgeschiedenis: Een krantenbericht in juni 1978, Het toenmalige uurwerk van Jisp was aan vervanging toe. De aankoop van een nieuw uurwerk moest, acht
Luilakpolderloop 2.0   Geweldig nieuws in het nieuwe jaar 2019.  Een nieuwe groep enthousiaste mensen gaat dit jaar de 29e Luilakpolder- en Miniloop organiseren. Hoe mooi is dat? Vorig
Ons Huis nieuws!   Ons Huis start het nieuwe jaar natuurlijk weer met een activiteit voor de kids. Aanstaande vrijdag gaan we na school lekker knutselen met de kinderen van
Neem een boek mee!   De grote droom van Petra Zijp is uitgekomen: een little free library oftewel een minibieb voor het huis in Jisp. Foto: Petra Zijp. De bieb is
Peter Tania nieuwe hoofdt...   VV Jisp heeft voor de volgende twee seizoenen een nieuwe hoofdtrainer te weten Peter Tania. Peter heeft zowel als speler en als trainer zijn sporen ruimschoots verdiend.