Grote vangst uit de wegsloot!

 

Vanmorgen werd door de Recreatiecommissie Jisp weer de jaarlijkse viswedstrijd gehouden voor de kinderen van OBS De Harpoen. Dit jaar deden alle groepen mee. Langs de wegsloot aan het Weiver was het nog moeilijk om een goede en ruime visstek te vinden. Karin had 105 zakjes chips geregeld met wat drinken erbij. Twee zakjes chips tekort zelfs!

eerste vis 1

                        Tim Heijn vangt de eerste en de laatste vis.

vissen 2

vissen 3

vissen 4

vissen 13

In drie kwartier moest de vangst wel binnen zijn want daarna werden de kinderen weer in de sporthal verwacht. Daar trad groep vijf op ter afsluiting van de muzieklessen. Het hele jaar mochten deze kinderen oefenen met een trompet of keybord tijdens de muziekles. Onder begeleiding van het jeugdorkest Ratatouille lieten de kinderen horen wat een prachtige muziek zij konden spelen.

vissen 5

vissen 6

vissen 7

vissen 8

vissen 11

Tja……het vissen was geen succes. Natuurlijk ook vanwege de hevige regenval van de dag ervoor. Het water was nogal troebel. De vissen zagen het heerlijke stukje brood niet hangen. Alleen Tim Heijn ving een vis, een klein voorntje. Fleur had ook beet, zij ving een nepvis met fel oranje kieuwen en een gifgroene rug. Patroeska had niks in de gaten en riep naar Fleur dat zij de vis toch echt terug moest gooien in het water!

nepvis Fleur

                                            Fleur met haar nepvis!

vissen 9

vissen 10

vissen 12

hoofdprijs vissen

    Tim friemelt met zijn vingers aan zijn onderlip…hij kan niet kiezen!

De hoofdprijs ging naar kampioen Tim. Hij vond het moeilijk om een prijs uit te zoeken en dacht er drie kwartier over na. Toen wist hij het, het visnet leek hem wel wat. De foto van deze viskampioen komt natuurlijk in de eerstvolgende nieuwsbrief van de Recreatiecommissie te staan.

 

Vergelijkbare berichten

Kadeverbetering Jisperdij...   Na het sturen van een mail begin mei aan het Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier, telefonisch contact met omgevingsmanager Maarten Zon en het invullen van een contactformulier heb ik nog
Jisp te voet en te water In de agenda van de Jisperkerk staat driemaal ‘Jisp te voet en te water’ als activiteit vermeld! Daar word je dan toch nieuwsgierig naar. Wat is dit?
Jeugdloop en Luilakpolder...   Vrijdag de 13e mei, een winderige dag in Jisp met gelukkig een zonnetje om de boel nog enigszins op te warmen. V.V. Jisp organiseerde samen met
Gezellige dagen! Het Raadhuis is van buiten en van binnen opgeknapt. Lekkage aan het dak is opgelost, de vloeren zijn geschuurd en geïsoleerd en de wanden zijn glad gestuct
Drukke Jaarvergadering Co... Jispers massaal aanwezig                         Tijdens de Jaarvergadering van de Contactcommissie met B & W van Wormerland