Laarzenpadwandeling, doe je mee?

 

De Recreatiecommissie Jisp organiseert aanstaande zaterdag 3 september om 14.00 uur een wandeling van 7,2 kilometer op het laarzenpad. Komen jullie allemaal? Neem de buren, vrienden, kinderen, ouders, broers en zussen mee voor deze mooie wandelroute.  Tenslotte heeft iedereen de vakantie achter de rug en daar is natuurlijk veel over te vertellen al lopende richting de Jisperdijk. De tocht gaat namelijk via het zuidelijke deel door het Wormer- en Jisperveld en is prachtig vanwege het weidse uitzicht.

Laarzenpad 2 YK v

Wie weet kom je nog bijzondere vogels of planten tegen!

Laarzenpad v Y Korver

Half juli hebben een aantal leden van de Recreatiecommissie deze wandeling gelopen. Zij zagen onderweg maar liefst drie lepelaars. Het pad is goed begaanbaar maar wel met stevige wandelschoenen aan. De wandeltocht duurt ongeveer twee uur. Verzamelen om 14.00 uur ter hoogte van Oosteinde 90 in Wormer. Eenmaal aangekomen op de Jisperdijk ligt er een verfrissende versnapering voor je klaar. Ook is daar gelegenheid om eventjes lekker te gaan zitten.

Laarzenpad YK 5 v

Daarna gaan wij de benen weer strekken en richting Jisp lopen. Bij het ‘Ouwe Huys’ van Klaas en Bets Kwadijk staat de koffie, thee of frisdrank met zelfgebakken cake klaar. Dit is tevens het eindpunt van deze prachtige laarzenpadwandeling.

Deelname is gratis!

*De mooie foto’s zijn gemaakt door Yolanda Korver.

Vergelijkbare berichten

‘De WeermachineR...   Op dit moment zijn de jeugdspelers van Herleving ‘1898’ druk bezig met het leren en repeteren van het toneelstuk ‘De Weermachine’ van de schrijver W. Halm.
Kerstboom stormvast? Recreatiecommissie worstelt met kerstversiering – Vier dames van de Recreatiecommissie Jisp gingen op zaterdag 12 december voortvarend aan de slag. Eerst naar onze voorraadruimte. Dat was gelijk
Winkelen in Jisp? Het kan...   Vandaag werd De Harpoen omgetoverd tot een heus warenhuis waar van alles te koop en te doen was; van knuffels tot kaarsen en van invlechten tot
Tegenslag voor hobbyboer ... Ondanks dat er hier in Jisp geen druppel regen valt zijn sommige weilanden toch drassig. De koeien zakten vorige week nog door het ‘malse’ weiland heen. Hoe het
WhatsApp groepen Wormerla...     De wijkagenten – Bert Gorter en Rinze Tjoelker – zijn ontzettend blij met de WhatsApp groepen. Een mooi burgerinitiatief en een snelle manier om een grote groep