WSV’30 gaat ook in Jisp oud papier ophalen

 

Op veler verzoek van inwoners van Jisp, zal WSV’30 vanaf maandag 2 januari 2017 ook in Jisp iedere maandag oud papier gaan ophalen.

De bewoners kunnen hun oud papier vóór 09.00 uur buiten zetten. Ter indicatie: de ophalers beginnen aan het einde van Jisp (bij N. Koelemeijer) zodat het tijdstip van 09.00 uur voor de overige bewoners opgeschoven kan worden. We vragen de bewoners van de Dorpsstraat en het Weiver hun papier neer te zetten aan de oneven zijde van de straat, zodat dit makkelijker ophaalt voor de vrijwilligers.

oude-kranten-wsv

Oud papier en karton zijn in Nederland de belangrijkste grondstoffen voor nieuw papier. Iedere maandag komen vrijwilligers van WSV’30 in Jisp en Wormer voor het oud papier. Iedere week wordt er ruim 1½ tot 2 containers papier ingezameld. Een geweldige berg.

Jammer genoeg treffen diezelfde vrijwilligers ook nog steeds ‘los’ papier aan, hetzij in plastic kratjes, hetzij op een stapeltje. Zij vragen een ieder om dit niet te doen omdat dit het ophalen bemoeilijkt en het onnodige energie kost.

kranten-gebonden-1

Karton en papier kan worden aangeboden in doosjes, gebonden of zelfs in plastic zakken. Dit geldt ook voor allerlei losse doosjes van kattenvoer, schoenendozen etc. Graag even plat maken om het de vrijwilligers makkelijker te maken. Daarnaast kunnen niet alle soorten papier worden aangeboden. Melk- sap- en drinkpakken, pizzadozen met etensresten en dozen met tempex kunnen niet worden meegenomen.

Recyclen mag, maar wel op de goede manier. Samen kunnen we er voor zorgen, dat er iedere week een gigantische berg papier en karton kan worden gerecycled. Daarmee helpt u niet alleen het milieu, maar ook nog eens de jeugd van de voetbalvereniging WSV’30.

Wilt u meehelpen met de oud papiergroep van WSV’30? Stuur een mailtje naar Gerard Mak; gerardmak50@gmail.com

 

 

 

 

Vergelijkbare berichten

Wij Jispers hebben niks t... Volkskrant Magazine heeft een enquête gehouden onder de lezers. Dit in het kader van het duizendste nummer. Er werd massaal gereageerd op deze enquête. Diverse vragen werden aan
Griezelen in Jisp   Een wandeling door Jisp  levert altijd mooie beelden op. Zeker nu het dorp zich opmaakt voor Halloween oftewel ‘All Hallows Eve’. In de Keltische Kalender begon
‘Begrensde fragmentenâ€...   Op zaterdag 3 en zondag 4 oktober exposeert Dianca haar ‘begrensde fragmenten’ in het Weefhuis te Zaandijk van 10.30 tot 17.00 uur. Over de titel van haar
Nog meer punaises in Jisp   Sinds maandag 18 juli zijn er straatwerkzaamheden aan het Weiver. De bewoners zijn op de hoogte gesteld door de gemeente Wormerland over het aanbrengen van vijf
‘Toen & Nu’   Expositie Stichting Historisch Oost-Knollendam Op zaterdag 14 september van 10.00 tot 16.00 uur is pakhuis Koningsbergen aan de Dorpsstraat 45 in Oost-Knollendam geopend. Het prachtige 16e