Ons Huis nieuws!

 

Ons Huis start het nieuwe jaar natuurlijk weer met een activiteit voor de kids. Aanstaande vrijdag gaan we na school lekker knutselen met de kinderen van groep 2 t/m 5. Gelukkig zijn er veel enthousiaste kids die op vrijdagmiddag de weg naar Ons Huis weten te vinden!

Meer knutselmiddagen zijn gepland op: 27 januari, 10 februari, 3 en 24 maart.

Helaas heeft Priscilla in oktober aangegeven te willen stoppen met haar werk voor Ons Huis. Een begrijpelijke keuze, maar ontzettend jammer en een groot gemis voor Ons Huis. We moesten dus op zoek naar een nieuwe vrijwilliger en die hebben we gelukkig gevonden. Vivian Wezel komt het Ons Huis-team versterken!

Ons Huis bestuur 2017 2

Het bestuur van Ons Huis met achter van links naar rechts: Vivian Wezel, Marianne van der Heide Wijma. Voor Wendy van der Laan en Sandra Waal.

Sinds enkele maanden staat er in het Ons Huis lokaal een ‘zwerfboekenkast’. De boeken liggen klaar om gelezen te worden voor iedereen die hier interesse in heeft. Het kost niets en de boeken hoeven niet per se teruggebracht te worden. De enige voorwaarde is dat er voor ieder ‘geleend’ boek een ander boek teruggeplaatst wordt. Zo blijft de kast gevuld met boeken.

Wanneer gaan de deuren van de boekenkast open?

Iedere laatste woensdag van de maand, tussen 10.00 en 11.45 uur (= maandelijkse koffie-ochtend)

Het Ons Huis lokaal wordt steeds vaker verhuurd aan anderen. Zo vinden er geregeld (kinder)feestjes plaats, maar ook voor bedrijfstrainingen is het een zeer geschikte en betaalbare locatie gebleken. Voor een dagdeel gebruik van het lokaal en de keuken betaal je 25 euro (koffie en thee inbegrepen).

Geplande activiteiten:

Op 10 februari organiseren Avelien en Marjo weer een aanschuifavond. Keer op keer bereiden A&M ontzettend lekkere en bijzondere gerechten in de keuken van Ons Huis. Het lokaal wordt omgetoverd tot knus restaurant, alle tafels bezet, lekkere wijn…kortom genieten! Opgeven kan per mail, info@onshuisjisp.nl.

20 januari Wellness voor groep 5 en 6 en op 17 maart voor groep 7 en 8 vanaf 18.30 tot 20.30 uur.

7 april paaskoekjes bakken.

 

 

 

Vergelijkbare berichten

VV Jisp 90 jaar Na de laatste competitiewedstrijd van Jisp 1 was het feest in de kantine van VV Jisp. Een Spaans buffetje zoals het jaren geleden op trainingsavonden werd georganiseerd
WhatsApp groepen Wormerla...     De wijkagenten – Bert Gorter en Rinze Tjoelker – zijn ontzettend blij met de WhatsApp groepen. Een mooi burgerinitiatief en een snelle manier om een grote groep
Kadeverbetering Jisperdij...   Na het sturen van een mail begin mei aan het Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier, telefonisch contact met omgevingsmanager Maarten Zon en het invullen van een contactformulier heb ik nog
Van alles wat! Afgelopen week werden er houten panelen beschilderd. Met acrylverf gingen de Jisperdames in Ons Huis aan de slag onder leiding van Karin Blauwhof. Een houten paneel kan
Klaverjasclub Jisp viert ...   29 april 1952 – 29 april 2017   Het 65-jarig bestaan van de Klaverjasclub Jisp werd voor alle leden gevierd met een heerlijk etentje in Restaurant