IJsfeest in Jisp

Jetty Rinkes heeft prachtige foto’s genomen van de ijspret rondom Jisp.
“Heel graag wil ik de Jisper IJsclub en alle vrijwilligers heel erg bedanken voor het prachtige ijsfeest dat we afgelopen weekend mochten meemaken. Wij hebben genoten!
Jetty Rinkes.

Vergelijkbare berichten

Middag van Gedachtenis HERVORMDE GEMEENTE JISP Met dit bericht willen we u graag uitnodigen voor de middag van Gedachtenis op zondag 5 november a.s. om 15.00 uur in de Jisperkerk.
Mooie nazomer in Jisp   Na de vakantieperiode was er weer als vanouds op woensdagochtend een koffierondje voor de ouderen en alleenstaanden. Ook blijft het aan het water en bij het
Gelukkig weer een koffier...   Zo was het – na maanden – weer mogelijk om een start te maken in de buitenlucht met het koffierondje. Op het gastvrije terras bij de
Geen moppers maar doppers De mannen van de donderdagochtendploeg (doppers), niet te verwarren met de maandagochtendploeg (moppers), doen geweldig werk bij de voetbalvereniging van Jisp. Afgelopen donderdag werden de knotwilgen gesnoeid.
Nieuwe lampen Afgelopen week zijn er drie nieuwe buitenlampen opgehangen aan de Jisperkerk. Wat zijn ze mooi! Twee lampen naast de deur op de noordkant en een lamp naast