Woensdag koffierondje

Als aanvulling op de vaste koffieochtend – de laatste woensdag van de maand – is er vanaf 7 juni iedere woensdag een gezellig koffierondje in Ons Huis.

Foto is gemaakt door Sandra Waal.

De laatste woensdag van de maand wordt als vanouds georganiseerd door Imgard en Inge. De overige woensdagen verzorgt SaenZorg (Sandra Waal) de koffieochtend.

Iedereen die behoefte heeft aan een praatje, samenzijn en gezelligheid is van harte welkom. Vanaf 10.00 uur in Ons Huis bij school De Harpoen aan het Weiver. Kosten 3 euro.

Vergelijkbare berichten

De enige witte boord! Gister werd een bevrijdingsvlag, die in 1945 wapperde aan het Raadhuis in Jisp, teruggebracht. Wat is het verhaal achter deze enorme linnen driekleur waar inmiddels de gaten
WSV’30 gaat ook in Jisp...   Op veler verzoek van inwoners van Jisp, zal WSV’30 vanaf maandag 2 januari 2017 ook in Jisp iedere maandag oud papier gaan ophalen. De bewoners kunnen
Wat gebeurt er met de bru...   Wollen jasje! Misschien heeft u het al gezien als u langs de school rijdt; de brug krijgt een wollen jasje aan. Groep 6/7, onder leiding van
Kampioenen!!   Daar kwam ineens Lance aanrijden met de ‘Opel Blitz’ brandweerauto vanuit Oost-Knollendam! De spelers van VV Jisp team JO 9 1 G (gemengd) werden vanmorgen blij verrast.
Zomer in Jisp Warm, winderig, gezond en vruchtbaar! Na een warme en droge maand juni snakten wij naar een beetje regen. Nou ja, ‘wij’? Vooral de tuin was gortdroog. Al