Woensdag koffierondje

Als aanvulling op de vaste koffieochtend – de laatste woensdag van de maand – is er vanaf 7 juni iedere woensdag een gezellig koffierondje in Ons Huis.

Foto is gemaakt door Sandra Waal.

De laatste woensdag van de maand wordt als vanouds georganiseerd door Imgard en Inge. De overige woensdagen verzorgt SaenZorg (Sandra Waal) de koffieochtend.

Iedereen die behoefte heeft aan een praatje, samenzijn en gezelligheid is van harte welkom. Vanaf 10.00 uur in Ons Huis bij school De Harpoen aan het Weiver. Kosten 3 euro.

Vergelijkbare berichten

Hulp in de buurt!   Deze week kregen wij een brief in de bus van buurjongen Devinho. Lees zijn verhaal hieronder, schattig toch?
Nieuwe aanwinst voor muse...   Een bewerkt naaldenkokertje – Mevrouw Co van Saane is geboren in het huisje links naast de oude school aan de Dorpsstraat. Co trouwde met Jan Kok
Bumpers, boten, plastic e...   Met een grote schoonmaak georganiseerd door de Jisper IJsclub, in samenwerking met de Watersportvereniging Wormer en de Poelboerderij, werd er gisteren door zo’n negentig vrijwilligers in het
Schaatspret bij OBS De Ha...   Met VANDERLAAN op de ijsbaan!   Geen vorst dus geen ijs in Jisp en toch schaatsen. Dat kan vandaag en morgen op een kunstijsbaan die is opgesteld
Zomer in Jisp Vorige week werd er op beschuit met muisjes getrakteerd in de Nieuwe Buurt. Op het land van hobbyboer Piet werd een tweeling geboren. Dat zijn dus twee