Er zit muziek in De Studio Jisp

Het bord aan de kant van de weg op het Weiver in Jisp staat er weer!

Denis Heersema geeft alweer een tijdje muzieklessen aan kinderen en volwassenen, treedt op tijdens (huiskamer)concerten en maakt professionele muziek opnames. En hij krijgt het er steeds drukker mee. Omdat muziek nu eenmaal zijn passie is zal hij er na de herfstvakantie weer meer tijd voor vrij maken.

Hoe leuk is het om in ons dorp Jisp weer een muziekdocent te hebben, die jouw kind na school op een speelse manier muzikaal op kan leiden. 

“Het is geen klassieke muziekles, met notenlessen en vingeroefeningen. Dat leren zij onbewust bij, belangrijker is dat het kind bij de les blijft en snel kleine successen boekt. De rest komt vanzelf,” vertelt Denis.

Kinderen kunnen voor een instrument kiezen of tijdens de lessen zelf ontdekken waar de talenten liggen. In de Studio Jisp kunnen zij kennis maken met de piano, gitaar, drums, zang en meer.

Dus: Er zijn weer plekken vrij voor betaalbare muzieklessen. Voor kinderen en trouwens ook voor volwassenen, beginners en gevorderden. Grijp je muzikale kans!

Geef je binnenkort een feestje? Ook dan kan De Studio Jisp zorgen voor een mooi muzikaal ambiënte van livemuziek tot top geluidsapparatuur.

Meer informatie op destudiojisp.nl

foto’s Denis Heersema.

Vergelijkbare berichten

AED BIJ DE KERK IS TIJDEL... Geachte bewoners. Wij (de RC) hadden vandaag het onderhoud aan onze dorps AED welke bij de parkeerplaats van de kerk hangt. De accu van de AED was
Gezellige dagen! Het Raadhuis is van buiten en van binnen opgeknapt. Lekkage aan het dak is opgelost, de vloeren zijn geschuurd en geïsoleerd en de wanden zijn glad gestuct
De afgelopen week….   Een paar weken geleden meldde het Noord Hollands Dagblad dat de werkzaamheden aan de nieuwe beschoeiing in de wegsloot van Jisp waren afgerond. De firma Benecke werkt hard,
Ons Huis nieuws!   Ons Huis start het nieuwe jaar natuurlijk weer met een activiteit voor de kids. Aanstaande vrijdag gaan we na school lekker knutselen met de kinderen van
Veldschoonmaak 2023 In het Wormer- en Jisperveld is vele jaren het gebied schoongemaakt door vrijwilligers in hun bootjes. Dat leverde vaak een verrassende hoeveelheid plastic afval en andersoortige troep