Er zit muziek in De Studio Jisp

Het bord aan de kant van de weg op het Weiver in Jisp staat er weer!

Denis Heersema geeft alweer een tijdje muzieklessen aan kinderen en volwassenen, treedt op tijdens (huiskamer)concerten en maakt professionele muziek opnames. En hij krijgt het er steeds drukker mee. Omdat muziek nu eenmaal zijn passie is zal hij er na de herfstvakantie weer meer tijd voor vrij maken.

Hoe leuk is het om in ons dorp Jisp weer een muziekdocent te hebben, die jouw kind na school op een speelse manier muzikaal op kan leiden. 

“Het is geen klassieke muziekles, met notenlessen en vingeroefeningen. Dat leren zij onbewust bij, belangrijker is dat het kind bij de les blijft en snel kleine successen boekt. De rest komt vanzelf,” vertelt Denis.

Kinderen kunnen voor een instrument kiezen of tijdens de lessen zelf ontdekken waar de talenten liggen. In de Studio Jisp kunnen zij kennis maken met de piano, gitaar, drums, zang en meer.

Dus: Er zijn weer plekken vrij voor betaalbare muzieklessen. Voor kinderen en trouwens ook voor volwassenen, beginners en gevorderden. Grijp je muzikale kans!

Geef je binnenkort een feestje? Ook dan kan De Studio Jisp zorgen voor een mooi muzikaal ambiënte van livemuziek tot top geluidsapparatuur.

Meer informatie op destudiojisp.nl

foto’s Denis Heersema.

Vergelijkbare berichten

Burgerhulp Jisp goed bema...   Per 1 maart 2018 is de Burgerhulp Jisp operationeel geworden. Maar liefst vijftien oud-brandweerlieden van het opgeheven vrijwillige korps in Jisp hebben zich aangesloten bij de nieuw
Feestelijke middag van On... Komen jullie ook naar de feestelijke middag van Ons Huis? –   Op vrijdagmiddag 6 november opent Ons Huis vanaf 16.00 uur haar deuren voor jong en
Uitvoering ‘Herlevi... Op vrijdag 24- en zaterdag 25 januari aanstaande speelt toneelvereniging ‘Herleving 1898’ de klucht ‘Paniek in het pension’ van Gerben Pijl. Vanwege ernstige gezondheidsproblemen van onze regisseur
A thing of beauty is a jo...   In 1973 kwam ik in het mooie Jisp wonen. Eén huis in de Dorpsstraat trok vooral mijn aandacht. Nummer 47. Een geheimzinnig huis. Behoorlijk in verval,
Glasvezel in Jisp?   Wat wonen wij toch mooi in Jisp. Kijk eens naar de prachtige foto’s die Wessel Veltkamp op een ochtend van de Noorderganssloot heeft gemaakt. Beeldschoon!     Wij