Er zit muziek in De Studio Jisp

Het bord aan de kant van de weg op het Weiver in Jisp staat er weer!

Denis Heersema geeft alweer een tijdje muzieklessen aan kinderen en volwassenen, treedt op tijdens (huiskamer)concerten en maakt professionele muziek opnames. En hij krijgt het er steeds drukker mee. Omdat muziek nu eenmaal zijn passie is zal hij er na de herfstvakantie weer meer tijd voor vrij maken.

Hoe leuk is het om in ons dorp Jisp weer een muziekdocent te hebben, die jouw kind na school op een speelse manier muzikaal op kan leiden. 

“Het is geen klassieke muziekles, met notenlessen en vingeroefeningen. Dat leren zij onbewust bij, belangrijker is dat het kind bij de les blijft en snel kleine successen boekt. De rest komt vanzelf,” vertelt Denis.

Kinderen kunnen voor een instrument kiezen of tijdens de lessen zelf ontdekken waar de talenten liggen. In de Studio Jisp kunnen zij kennis maken met de piano, gitaar, drums, zang en meer.

Dus: Er zijn weer plekken vrij voor betaalbare muzieklessen. Voor kinderen en trouwens ook voor volwassenen, beginners en gevorderden. Grijp je muzikale kans!

Geef je binnenkort een feestje? Ook dan kan De Studio Jisp zorgen voor een mooi muzikaal ambiënte van livemuziek tot top geluidsapparatuur.

Meer informatie op destudiojisp.nl

foto’s Denis Heersema.

Vergelijkbare berichten

A thing of beauty is a jo...   In 1973 kwam ik in het mooie Jisp wonen. Eén huis in de Dorpsstraat trok vooral mijn aandacht. Nummer 47. Een geheimzinnig huis. Behoorlijk in verval,
Nieuws van één week   Vorige week zondag mochten alle vrijwilligers aanschuiven voor koffie en taart in de Jisperkerk. Verschillende taarten werden geproefd, heerlijk, wat een verwennerij. Tijdens deze gezellige bijeenkomst werd de film
Grote vangst uit de wegsl...   Vanmorgen werd door de Recreatiecommissie Jisp weer de jaarlijkse viswedstrijd gehouden voor de kinderen van OBS De Harpoen. Dit jaar deden alle groepen mee. Langs de wegsloot
‘Toen & Nu’   Expositie Stichting Historisch Oost-Knollendam Op zaterdag 14 september van 10.00 tot 16.00 uur is pakhuis Koningsbergen aan de Dorpsstraat 45 in Oost-Knollendam geopend. Het prachtige 16e
Uitslagen Jeugdloop en Lu...     De 29e Luilakpolder- en Jeugdloop kon gisteravond gelukkig doorgaan. Ondanks code oranje…. dat later geel werd, besloot de organisatie dat er gelopen kon worden. Geen bliksemschichten