Er zit muziek in De Studio Jisp

Het bord aan de kant van de weg op het Weiver in Jisp staat er weer!

Denis Heersema geeft alweer een tijdje muzieklessen aan kinderen en volwassenen, treedt op tijdens (huiskamer)concerten en maakt professionele muziek opnames. En hij krijgt het er steeds drukker mee. Omdat muziek nu eenmaal zijn passie is zal hij er na de herfstvakantie weer meer tijd voor vrij maken.

Hoe leuk is het om in ons dorp Jisp weer een muziekdocent te hebben, die jouw kind na school op een speelse manier muzikaal op kan leiden. 

“Het is geen klassieke muziekles, met notenlessen en vingeroefeningen. Dat leren zij onbewust bij, belangrijker is dat het kind bij de les blijft en snel kleine successen boekt. De rest komt vanzelf,” vertelt Denis.

Kinderen kunnen voor een instrument kiezen of tijdens de lessen zelf ontdekken waar de talenten liggen. In de Studio Jisp kunnen zij kennis maken met de piano, gitaar, drums, zang en meer.

Dus: Er zijn weer plekken vrij voor betaalbare muzieklessen. Voor kinderen en trouwens ook voor volwassenen, beginners en gevorderden. Grijp je muzikale kans!

Geef je binnenkort een feestje? Ook dan kan De Studio Jisp zorgen voor een mooi muzikaal ambiënte van livemuziek tot top geluidsapparatuur.

Meer informatie op destudiojisp.nl

foto’s Denis Heersema.

Vergelijkbare berichten

Coronavirus!   Toneelvereniging ‘Herleving 1898’ uit Jisp heeft besloten om de toneeluitvoering op 20 en 21 maart te annuleren. Dit naar aanleiding van de nieuwe richtlijnen van de
Gesprek aan het tuinhek Er wordt tijdens deze Coronatijd in Jisp veel gewandeld. Zo kom je inwoners tegen die graag even een praatje met je maken. Deze week waren dat Piet
Jaarlijkse veldschoonmaak...   In aanloop naar de Landelijke Opschoondag 2016 organiseren Jan Koene en Leo Acquoy weer de jaarlijkse veldschoonmaak. Op zaterdag 19 maart gaan de deelnemers het Wormer-
Biljarten in De Lepelaar   De Jisper Biljartclub begint aanstaande dinsdag 6 september weer aan het nieuwe seizoen 2016 – 2017. De competitiestrijd gaat dan weer van start. “Iedereen wil winnen en
Middag van Gedachtenis HERVORMDE GEMEENTE JISP Met dit bericht willen we u graag uitnodigen voor de middag van Gedachtenis op zondag 5 november a.s. om 15.00 uur in de Jisperkerk.