De tijd staat even stil in Jisp!

Beste dorpsgenoten,

In overleg met Jeroen Kager en Oscar Post van de gemeente Wormerland, is besloten om het opwindwerk van het torenuurwerk te Jisp te upgraden.
Het onderhoud is hierdoor voor de toekomst beter te beheren.

De werkzaamheden worden door de ‘Stichting tot Behoud van het Torenuurwerk’ (In liquidatie) uitgevoerd.
Het uurwerk van de Jisperkerk zal enkele weken geen tijd aanwijzen, de wijzers staan op één minuut voor twaalf.

De dorpsbewoners kunnen dus even niet genieten van het ‘altijd bij de tijd zijn’. Zelfs niet midden in de nacht!

foto’s: Jan Scholtens.

Vergelijkbare berichten

Woensdag koffierondje Als aanvulling op de vaste koffieochtend – de laatste woensdag van de maand – is er vanaf 7 juni iedere woensdag een gezellig koffierondje in Ons Huis.
Update werkzaamheden Jisp...   De voortgang van de werkzaamheden op de Jisperdijk kreeg ik vandaag per mail toegestuurd van Maarten Zon, Projectleider bij Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier: Aannemer KWS heeft de afgelopen
28e Luilakpolderloop in J...   Karin Floris, Nico Kramer, Paul Beunder en Henk Wester organiseren voor de laatste keer op vrijdag 18 mei de Luilakpolderloop en Miniloop door Jisp. In de maand maart
Nieuwe lampen Afgelopen week zijn er drie nieuwe buitenlampen opgehangen aan de Jisperkerk. Wat zijn ze mooi! Twee lampen naast de deur op de noordkant en een lamp naast
Van alles wat In de jaarvergadering van de Contactcommissie met burgemeester en wethouders werden de bruggen in Jisp besproken. Jarenlang was er geen onderhoud en dat is duidelijk te zien.