Ciao Renato!

Ons bereikte het droevige bericht dat Renato Messedaglia, onze Italiaanse Jisper, is overleden. Wij zullen hem allemaal in het straatbeeld gaan missen. Altijd reed hij op zijn vouwfiets door Jisp. In het verleden met Beer en Boy – zijn honden – naast hem. Ook fietste hij iedere dag even naar zijn tuin vlak voor het Tilbruggetje. Daar stond zijn basilicum in enorme bossen te ‘spragen’ in het zonnetje.

Als het ijs in de sloten lag dan zag je Renato op zijn prikslee voorbij vliegen. Hij is zeker door alle slootjes in ons mooie Wormer- en Jisperveld gegleden.

Zijn kinderen nodigen iedereen uit om zaterdagmiddag naar de Jisperkerk te komen voor zijn afscheid. Van harte welkom! (Zie de rouwkaart met alle gegevens.)

Wij wensen zijn dochters, schoonzoons, kleinkinderen en Vera veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Lieve Renato rust zacht.

Vergelijkbare berichten

Jaarlijkse veldschoonmaak...   In aanloop naar de Landelijke Opschoondag 2016 organiseren Jan Koene en Leo Acquoy weer de jaarlijkse veldschoonmaak. Op zaterdag 19 maart gaan de deelnemers het Wormer-
Jisp te voet en te water In de agenda van de Jisperkerk staat driemaal ‘Jisp te voet en te water’ als activiteit vermeld! Daar word je dan toch nieuwsgierig naar. Wat is dit?
Vrolijke komedie!   Toneel vereniging ‘Herleving 1898’ speelt op vrijdag 20 en zaterdag 21 maart de komedie ‘Zusters in Zaken’. De toneelgroep Herleving voert dit jaar een vrolijke komedie
Van alles wat In de jaarvergadering van de Contactcommissie met burgemeester en wethouders werden de bruggen in Jisp besproken. Jarenlang was er geen onderhoud en dat is duidelijk te zien.
Toekomst kerkelijke gemee...   Op maandag 7 oktober zijn alle inwoners van Jisp van harte welkom in de kerk. De Hervormde Gemeente wil graag met alle belangstellenden in gesprek over