Ciao Renato!

Ons bereikte het droevige bericht dat Renato Messedaglia, onze Italiaanse Jisper, is overleden. Wij zullen hem allemaal in het straatbeeld gaan missen. Altijd reed hij op zijn vouwfiets door Jisp. In het verleden met Beer en Boy – zijn honden – naast hem. Ook fietste hij iedere dag even naar zijn tuin vlak voor het Tilbruggetje. Daar stond zijn basilicum in enorme bossen te ‘spragen’ in het zonnetje.

Als het ijs in de sloten lag dan zag je Renato op zijn prikslee voorbij vliegen. Hij is zeker door alle slootjes in ons mooie Wormer- en Jisperveld gegleden.

Zijn kinderen nodigen iedereen uit om zaterdagmiddag naar de Jisperkerk te komen voor zijn afscheid. Van harte welkom! (Zie de rouwkaart met alle gegevens.)

Wij wensen zijn dochters, schoonzoons, kleinkinderen en Vera veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Lieve Renato rust zacht.

Vergelijkbare berichten

Winterflight over Jisp   Donar Alofs, de nieuwe bewoner van de Kaasboerderij Van Dalsem, heeft gisterochtend een prachtige film van Jisp gemaakt. Met ijs in de sloten! Een Bannetocht Jisp zit
Coronavirus!   Toneelvereniging ‘Herleving 1898’ uit Jisp heeft besloten om de toneeluitvoering op 20 en 21 maart te annuleren. Dit naar aanleiding van de nieuwe richtlijnen van de
Boksgala in Jisp!   Een ‘grootstedelijke sport’ werd in Jisp beoefend. Jordanees Ko Ditmeijer richtte Boxing Club The Golden Gloves op. In Jisp stond Ko Ditmeijer uit Amsterdam bekend als ‘ome’ Ko.
Jisp te voet en te water In de agenda van de Jisperkerk staat driemaal ‘Jisp te voet en te water’ als activiteit vermeld! Daar word je dan toch nieuwsgierig naar. Wat is dit?
Hachelijke avonturen tijd...   Het is niet niks als je vrijwilliger bent bij de Sinterklaasgroep van de Recreatiecommissie Jisp. Dat bleek gister maar weer. Wat brak er een gigantische bui los,