Veel activiteiten!

De komende tijd staan er leuke activiteiten gepland in ons mooie dorp. Kijk eens op de pagina ‘Agenda’ en ontdek wat er allemaal te doen is

Bijna iedere week is er muziek in de Jisperkerk, dit wordt georganiseerd door de Programmaraad en de Stichting Concerten bij Kaarslicht.

De Recreatiecommissie organiseert weer Halloween in Jisp, dat wordt griezelig, zeker als het donker is. De eerste heksen en spoken zijn al gesignaleerd in het dorp. Ook de bewoners helpen een handje mee om de omgeving met super enge figuren aan te kleden.

De Contactcommissie heeft de jaarvergadering – met burgemeester en wethouders – weer ingepland. Schrijf woensdag 8 november in de agenda en kom naar De Lepelaar! Het verslag van de vorige vergadering staat op de pagina CCJISP.

De brug naar de Nieuwe Buurt was na de zomerstorm Poly in juli ernstig beschadigd door een vallende boom. Inmiddels is er hard gewerkt om de brug te herstellen. Wat ziet de Aldert Kwadijkbrug er weer prachtig uit.

Iedere donderdag vanaf 20.00 uur is er klaverjassen in De Lepelaar. Veel gezelligheid en na elk potje wissel je van tafel. Zo spreek je veel verschillende dorpsgenoten en dat mes op tafel? Dat blijft thuis! Kortom, er is genoeg te doen in Jisp.

Vergelijkbare berichten

Paniek in Jisp Het paard van Sinterklaas is gekrompen! –   Vanmiddag kwam Sinterklaas per boot naar Jisp gevaren. Maar eerst kwam er een Pietje met de brandweerboot van Jisp
Middag van Gedachtenis HERVORMDE GEMEENTE JISP Met dit bericht willen we u graag uitnodigen voor de middag van Gedachtenis op zondag 5 november a.s. om 15.00 uur in de Jisperkerk.
Jongste kandidaat-raadsli...   Na een tip over Bente Ferwerda (17) uit Jisp werd ik nieuwsgierig. Bente staat op de verkiezingslijst van GroenLinks Wormerland. Ik heb haar een aantal vragen
Warm klussie in Jisp!   Vroeger zat er aan de oostkant van de Jisperkerk een aanbouw. De contouren van een deur zijn nog zichtbaar in de buitenmuur. Dit werd de consistoriekamer
Jaarlijkse veldschoonmaak...   In aanloop naar de Landelijke Opschoondag 2016 organiseren Jan Koene en Leo Acquoy weer de jaarlijkse veldschoonmaak. Op zaterdag 19 maart gaan de deelnemers het Wormer-